Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Bornoz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
25.11.2021

Bornoz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kimileri havlu sever kimileri bornozun konforundan, yumuşacık saran özelliğinden asla vazgeçemez. Bornozlara artık düğün alışverişlerinin, çeyizlik ürünlerin de artık vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bornoz çeşitleri Kadın Bornoz, Erkek Bornoz, içinde banyo ve yüz havlusunu da barındıran Single Set ya da Aile Seti olarak tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Bornozlar öncelikli kurulanma özelliğinin yanı sıra sabahlık olarak da kullanılmaya başladığından iyi bir emiciliğe sahip olması kullanım tercihine bağlıdır.

Peki, bornoz alırken hangi özelliklere dikkat etmemiz gerekiyor?

  • Öncelikle bornozunuzun kullanım alanına, hangi mevsimde kullanmak istediğinize karar verin.
  • Beden seçerken, genellikle bir beden büyük bornoz almanız uygun olacaktır.
  • Bornozun boyunda aradığınız özellikler varsa uzun ya da kısalığını mutlaka sormalısınız.
  • Emiciliği yüksek bir bornoz istiyorsanız dokuması yoğun olan, bukle miktarı fazla olan ve %100 pamuktan üretilmiş bir bornozu tercih etmelisiniz.
  • Çocuklar için özellikle organik, çevreye duyarlı malzemelerden üretilmiş ürünler seçmelisiniz.
  • Rengârenk, bol desenli bornozlar daha çok hoşunuza gidebilir. Uzun süreli dayanıklılık ve renkleri korumak için mutlaka etiketinde yer alan yıkama özelliklerine uymalısınız.
Bornoz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

SİZE EN UYGUN BORNOZLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Blog Son Eklenenler
Bornoz Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Kimileri havlu sever kimileri bornozun konforundan, yumuşacık saran özelliğinden asla vazgeçemez. Bornozlara artık düğün alışverişlerinin, çeyizlik ürünlerin de artık vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bornoz çeşitleri   Kadın Bornoz, Erkek Bornoz , içinde banyo ve yüz havlusunu da barındıran   Single Set   ya da   Aile Seti   olarak tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Bornozlar öncelikli kurulanma özelliğinin yanı sıra sabahlık olarak da kullanılmaya başladığından iyi bir emiciliğe sahip olması kullanım tercihine bağlıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.